AEG FSE74557P + AEG/ELX Regenerační sůl pro myčky nádobí M3GCS200
Plně integrovaná myčka nádobí 45 cm řady AEG 7000 GlassCare s technologií AirDry a ovládáním QuickSelect. Nabízí kapacitu až 10 sad nádobí, 7 programů a 3 teploty. Úsporný provoz – spotřeba vody 9,9 l a energetická třída C. Tichý chod 44 dB díky invertorovému motoru se zárukou 10 let. Vybavena satelitním mycím ramenem, příborovou zásuvkou MaxiFlex, úchyty SoftGrips, vnitřním osvětlením a indikací zbývajícího času na podlaze. Rozměry 818 × 450 × 550 mm.




I extra výkonné myčky nádobí umí poskytnout sklu jemnou péči. Držáky SoftGrip v horním koši drží sklenice šetrně, a přitom bezpečně na svém místě. Gumové hroty SoftSpikes zabraňují jejich poškrábání nebo poškození.

Speciální ochrana křehkých sklenic
Křehké sklo potřebuje zvláštní péči. Horní koš této myčky nádobí je vybaven gumovými úchyty SoftGrip, které sklenice drží na svém místě. Hroty SoftSpikes je stabilizují a brání jejich překlopení a poškození.

Nastavitelný prostor a pohodlné mytí se zásuvkou MaxiFlex
Do zásuvky MaxiFlex snadno naskládáte příbory a náčiní různých tvarů a velikostí. Flexibilní dělicí příčky a maximální hloubka se přizpůsobí každé náplni. Vše, co během vaření použijete, tak umyjete najednou.

Nekomplikovaný způsob zodpovědného mytí nádobí
Zodpovědná volba je snadná. Pomocí posuvníku QuickSelect na dotykovém displeji zvolíte preferovanou dobu cyklu a Ecometer vás prostřednictvím vizuálně zelených pruhů navede na nejšetrnější program, který šetří energii a vodu.

Důkladné mytí nádobí se systémem SatelliteClean®
Naše inteligentní satelitní rameno a systém pěti sprchovacích rovin jsou zárukou vynikajících výsledků. Na rozdíl od tradičních sprchovacích ramen se naše satelitní rameno pohybuje různými způsoby. Má tak třikrát lepší pokrytí než běžné myčky.

Záruka 10 let na motor
U vybraných domácích spotřebičů poskytujeme až do odvolání rozšířenou záruční lhůtu na motor v délce 10 let. Pokud jste si takový spotřebič zakoupili, zaregistrujte ho a můžete být bez starostí.
| Kategorie: | Vestavné myčky plně integrované 45 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 7333394152998 |
| ? Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Čistá hmotnost (kg): | 32.7 |
| Délka napouštěcí hadice (cm): | 150 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.5 |
| Délka vypouštěcí hadice (cm): | 150 |
| Displej zobrazuje: | zpožděný start, zbývající čas, servisní kód |
| EAN kód produktu: | 7333394152998 |
| ? Energetická třída: | C |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| ? Hloubka (mm): | 550 |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| Index energetické účinnosti: | 55.9 |
| Instalace: | Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel) |
| Kolečka a nožičky: | 2 nastavitelné nožky + 1 nastavitelná vzadu (0-8cm) |
| ? Modelová řada: | série 7000 |
| Napájecí napětí (V): | 220-240 |
| Paprsek na podlaze: | Promítání času na podlahu v bílé barvě |
| Počet programů: | 7 |
| ? Počet sad nádobí: | 10 |
| Počet teplot: | 4 |
| Pohotovostní režim (W): | 0.5 |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Programy: | 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 820-900x450x550 |
| ? Příkon (W): | 1950 |
| Rozměry (mm): | 818x446x550 |
| Šíře (mm): | 446 |
| Trvání programu (h/min): | 4/00 |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem: | B |
| Typ motoru: | BLDC |
| Vlastnosti dolního koše: | 2 foldable tines, plastové madlo |
| Vlastnosti horního koše: | 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, skládací poličky na šálky, plastové madlo |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Vodní senzor: | Ano |
| ? Výška (mm): | 818 |
| ? Zásuvka na příbory: | Ano |
| ? Hlučnost (dB(A): | 44 |
| Výrobce: | ELECTROLUX, s.r.o.,Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4, www.aeg.cz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
AEG (Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft) je německá společnost s dlouhou historií, založená v roce 1887 Emilem Rathenauem. Původně se zaměřovala na výrobu elektrických zařízení a spotřebičů. Proslavila se inovacemi jako první přenosná elektrická vrtačka nebo plně automatická pračka. V průběhu let prošla několika fúzemi a akvizicemi, až se v roce 1996 stala součástí koncernu Electrolux. Dnes je AEG známá především pro kvalitní a designové domácí spotřebiče.
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4 |
