AEG GT6200B2SNM + AEG/ELX Regenerační sůl pro myčky nádobí M3GCS200
Myčka nádobí - s panelem 60 cm; AEG 6000 GT6200B2SNM; Šířka (cm): 60; Technologie: EasyFlex/SatelliteClean/TimeSelect; En.třída: B; Počet sad: 14; Počet programů/teplot: 8/3; Spotřeba vody (l): 9,5; Hlučnost (dB): 44; Satelitní rameno: Ano; Příborová zásuvka: EasyFlex; SoftGrips: Ne; Vnitřní osvětlení: Ne; Rozměry VxŠxH (mm): 815x596x575; Motor: Invertor motor se zárukou 10 let; Osvětlení na podlaze: Žádné; 5 let záruka na celý model: Ne




Řada 6000 díky tvarovanému ostřikovacímu rameni poskytuje efektivní pokrytí vodou. Ovládací panel nabízí pohodlnou možnost výběru programu na základě času. Koše jsou prostorné a ten vrchní výškově nastavitelný.

Už žádné váhání, který program použít. Jednoduše zvolte čas
S displejem TimeSelect nemusíte řešit volbu programu. Jednoduše se rozhodněte, jak rychle potřebujete mít nádobí umyté, a nechte myčku, ať to zařídí.

Důkladné mytí nádobí. Bez větší spotřeby vody
Ostřikovací rameno SatelliteClean® důkladně myje nádobí účinným pokrytím mytí. I těsně naskládané nebo větší nádobí se umyje důkladně bez ohledu na přesné umístění v myčce. A to bez větší spotřeby vody nebo energie.

Všestranný prostor na pohodlné mytí příborů a kuchyňského náčiní
Zásuvka EasyFlex je navržená tak, aby se do ní vešly příbory, kuchyňské nože a náčiní různých velikostí, a to i velké nebo nezvykle tvarované.

Ochrana křehkých sklenic
Měkké hroty SoftSpikes® podpírají a chrání křehké sklenice. Tyto protiskluzové gumové hroty stabilizují sklenice a hrnky a snižují tak riziko poškrábání a prasknutí. Hroty také lze přemístit tam, kde jsou potřeba.

Zářivé výsledky mytí spolu s hygienickou péčí
ExtraHygiene odstraní víc než 99,9999 % bakterií a virů*. V závěrečné fázi oplachování zahřeje vodu na 69 °C a udrží vysokou teplotu po dobu nejméně 10 minut, aby se nádobí vydezinfikovalo. Zářivé výsledky ve spojení s hygienickou péčí.
* Testováno na Micrococcus luteus a bakteriofágy MS2 v interním testu, který provedla společnost Swissatest Testmaterialien AG v roce 2021 (protokol z testu č. 20212029).

Záruka 10 let na motor
U vybraných domácích spotřebičů poskytujeme až do odvolání rozšířenou záruční lhůtu na motor v délce 10 let. Pokud jste si takový spotřebič zakoupili, zaregistrujte ho a můžete být bez starostí.
| Kategorie: | Vestavné myčky s panelem 60 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 7333394145266 |
| ? Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Čistá hmotnost (kg): | 35 |
| Délka napouštěcí hadice (cm): | 150 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.5 |
| Délka vypouštěcí hadice (cm): | 150 |
| Displej zobrazuje: | zpožděný start, zbývající čas, servisní kód |
| EAN kód produktu: | 7333394145266 |
| ? Energetická třída: | B |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| ? Hloubka (mm): | 575 |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| Instalace: | Vestavná, viditelný ovládací panel |
| Kolečka a nožičky: | 2 nastavitelné nožky + 1 nastavitelná vzadu (0-8cm) |
| ? Modelová řada: | série 6000 |
| Počet programů: | 8 |
| ? Počet sad nádobí: | 14 |
| Počet teplot: | 3 |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Programy: | 120 Minutes, 60 minut, 90 minut, AutoSense, ECO, extra tichý, MachineCare, rychlý 30minutový program, Opláchnutí a čekání |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 820-900x600x580 |
| Rozměry (mm): | 818x596x575 |
| Šíře (mm): | 596 |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem: | A |
| Typ motoru: | Inverter BLDC |
| Typ napouštěcí hadice: | Aqua control |
| Vlastnosti dolního koše: | Low round rack frame,2 rear foldable tines,plastic handle |
| Vlastnosti horního koše: | 2 rows of fixed tines, 2 měkké špičky, skládací poličky na šálky, plastové madlo AEG |
| Vodní senzor: | Ano |
| ? Výška (mm): | 818 |
| Zařízení proti zaplavení: | spínací plovák |
| ? Zásuvka na příbory: | Ne |
| ? Hlučnost (dB(A): | 44 |
| Výrobce: | ELECTROLUX, s.r.o.,Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4, www.aeg.cz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
AEG (Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft) je německá společnost s dlouhou historií, založená v roce 1887 Emilem Rathenauem. Původně se zaměřovala na výrobu elektrických zařízení a spotřebičů. Proslavila se inovacemi jako první přenosná elektrická vrtačka nebo plně automatická pračka. V průběhu let prošla několika fúzemi a akvizicemi, až se v roce 1996 stala součástí koncernu Electrolux. Dnes je AEG známá především pro kvalitní a designové domácí spotřebiče.
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4 |
