AEG HKB75423NL
Deska plynová; AEG 7000 HKB75423NL; Šířka (cm): 75; Propojení varných zón: Není; Ovládání: Otočné knoflíky; Barva: Černá; Hob2Hood: Ne; Pause: Ne; PowerBoost: Ne; PowerSlide: Ne; Dětská pojistka: Ano; Rozměr ŠxH (mm): 740x510; Power Management :Ne; SenseCook: Ne;




Matně černé hořáky se dají mýt v myčce nádobí a díky rychlejšímu zahřívání vám ušetří až 20 % energie. Přesnější hořák se svislým plamenem pro vyšší efektivitu zahřívá pouze pánev, kterou používáte.

UŠETŘETE AŽ 20 % NA PLYNU S VERTIKÁLNÍM HOŘÁKEM
Naše účinná plynová varná deska s vertikálním plamenem vám ušetří až 20 % energie, ať už vaříte vodu na těstoviny nebo připravujete jídlo ve woku. A pro stejně efektivní čištění stačí hořák mýt v myčce nádobí.

Matně černá krása
Tato varná deska s elegantně matně černým povrchem je vyrobená z temperovaného skla, na kterém neulpívají otisky prstů a snadno se čistí. Varná deska v kombinaci s dokonale sladěným odsavačem par dotváří moderní, nadčasový dojem z kuchyňské sestavy.

Funkce StepPower pro kontrolu plamene. Přináší přesný ohřev
Funkce StepPower umožňuje přesnou kontrolu ohřevu na vaší varné desce. A vy si tak můžete připravovat lahodné pokrmy. Ohřev, jehož intenzitu lze nastavit od 1 do 9, nabízí vždy spolehlivé výsledky vaření.

Výkonný hořák se vám postará o skutečný žár
S výkonným hořákem dosáhnete výraznější chuti svých pokrmů. Ultrarychlý hořák s výkonem 4 kW je konstruovaný pro prudké opékání masa nebo přípravu dokonale orestované, mimořádně chutné zeleniny.

Stabilní vaření na litinových mřížkách pod nádoby
S litinovými mřížkami pod nádoby vás v kuchyni nic nevykolejí. Mají modulární provedení s několika samostatnými díly, takže jejich sestavování i čištění už nemůže být jednodušší. A dají se mýt v myčce.
| Kategorie: | Varné desky plynové nad šíři 60 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 7333394137773 |
| Barva: | Černá matná |
| Čistá hmotnost (kg): | 16.4 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.1 |
| EAN kód produktu: | 7333394137773 |
| Hloubka výřezu (mm): | 480 |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| Instalace produktu: | Vestavěný spotřebič |
| Kontrolní funkce: | akustický signál, propojen s odsavačem Hob2Hood, minutka |
| Levá přední zóna: | střední hořák, Vertical flame |
| Levá přední zóna - ovládání: | Progresivní bezpečná regulace plynu |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 1900W/78mm |
| Levá zadní zóna: | střední hořák, Vertical flame |
| Levá zadní zóna - ovládání: | Progresivní bezpečná regulace plynu |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1900W/78mm |
| Materiál ovládacího panelu: | Sklo |
| ? Modelová řada: | série 7000 |
| Napájecí napětí (V): | 220-240 |
| Ovládání: | Otočné knoflíky |
| Počet hořáků: | 5 |
| Pravá přední zóna: | malý hořák, Vertical flame |
| Pravá přední zóna - ovládání: | Progresivní bezpečná regulace plynu |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1000W/63mm |
| Pravá zadní zóna: | střední hořák, Vertical flame |
| Pravá zadní zóna - ovládání: | Progresivní bezpečná regulace plynu |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 1900W/78mm |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 40x560x480 |
| Radius výřezu (mm): | 10 |
| Typ ohřevu desky: | Plyn na sklokeramické desce |
| Typ výrobku: | plynová varná deska |
| Výrobce: | ELECTROLUX, s.r.o.,Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4, www.aeg.cz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
AEG (Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft) je německá společnost s dlouhou historií, založená v roce 1887 Emilem Rathenauem. Původně se zaměřovala na výrobu elektrických zařízení a spotřebičů. Proslavila se inovacemi jako první přenosná elektrická vrtačka nebo plně automatická pračka. V průběhu let prošla několika fúzemi a akvizicemi, až se v roce 1996 stala součástí koncernu Electrolux. Dnes je AEG známá především pro kvalitní a designové domácí spotřebiče.
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4 |
