AEG NCT64B00CB + AEG/ELX Krém na čistění varných desek M3HCC300
Deska indukční; AEG 6000 XT Bridge NCT64B00CB; Šířka (cm): 60; Propojení varných zón: Bridge; Ovládání: Dotykové ovládání, posuvné pro všechny zóny; Barva: Černá; Hob2Hood: Ano; Pause: Ano; PowerBoost: Ano; PowerSlide: Ne; Dětská pojistka: Ano; Rozměr ŠxH (mm): 580x510; Power Management :Ano; SenseCook: Ne;




Funkce Bridge umožňuje propojit dvě samostatné varné zóny a vytvořit tak velkou plochu na vaření. Rovnoměrné rozložení tepla po celé ploše – ideální pro větší hrnce nebo plancha gril.

Maximální volnost při projektování kuchyně
Kuchyň podle vašich představ. Kombinace rychlé, výkonné indukční varné desky s integrovaným odsavačem par umožňuje naplánovat si kuchyň s menšími omezeními pro umístění varné desky.

Flexibilní vaření s funkcí Bridge
Funkce Bridge umožňuje propojit dvě samostatné varné zóny a vytvořit tak velkou plochu na vaření. Rovnoměrné rozložení tepla po celé ploše – ideální pro větší hrnce nebo plancha gril.

Přesné ovládání výkonu pomocí Direct Touch
Individuálním posuvným ovládáním Direct Touch můžete pro každou varnou zónu nastavit až devět úrovní výkonu PreciseHeat po polovičních hodnotách. Samostatné časovače pro jednotlivé zóny umožňují koordinovanou přípravu několika pokrmů současně.

Svěží vzduch v kuchyni až po dobu jednoho roku
Přiložený filtr OdourClean Standard s aktivním uhlím omezuje zápach z vaření. Pro udržení výkonu odsavače a zajištění svěžího vzduchu v kuchyni se dá snadno vyměnit. Anebo ho můžete nahradit filtrem OdourClean Plus.*
* Uvedená životnost je odhad na základě interního testování. Výkon se může lišit v závislosti na individuálním způsobu a podmínkách používání; skutečná životnost může být kratší nebo delší.

Automatické ovládání odsavače. Přizpůsobuje se tomu, jak vaříte
Automatické ovládání odsavače umožňuje soustředit se na to podstatné – na vaření. Varná deska automaticky zapne a nastavuje úroveň odsávání podle vašich činností při vaření, takže vzduch v kuchyni zůstává svěží a vy máte ruce volné na vaření.
| Kategorie: | Varné desky s odsáváním do šíře 60 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 7333394118468 |
| Barva: | Černá |
| Čistá hmotnost (kg): | 17.34 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.5 |
| EAN kód produktu: | 7333394118468 |
| ? Energetická třída: | A+ |
| Hlasitost při maximálním výkonu (dB(A)): | 68 |
| Hlasitost při minimálním výkonu (dB(A)): | 52 |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| ? Modelová řada: | série 6000 |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V/400V2N |
| Otvor pro odtah (mm): | 220 |
| Ovládání: | T ONE |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 225x560x490 |
| Rozměry desky ŠxH (mm): | 580x510 |
| Šíře (mm): | 580 |
| Typ filtru: | Hliníkový |
| Typ varné desky: | Indukční |
| Maximální sací výkon (m3/h): | 490 |
| ? Počet plotýnek: | 4 |
| Počet tukových filtrů: | 2 |
| Výrobce: | ELECTROLUX, s.r.o.,Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4, www.aeg.cz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
AEG (Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft) je německá společnost s dlouhou historií, založená v roce 1887 Emilem Rathenauem. Původně se zaměřovala na výrobu elektrických zařízení a spotřebičů. Proslavila se inovacemi jako první přenosná elektrická vrtačka nebo plně automatická pračka. V průběhu let prošla několika fúzemi a akvizicemi, až se v roce 1996 stala součástí koncernu Electrolux. Dnes je AEG známá především pro kvalitní a designové domácí spotřebiče.
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4 |
