AEG NG62IC20SK + AEG/ELX Regenerační sůl pro myčky nádobí M3GCS200
Myčka nádobí - plně integrovaná 60 cm; AEG 6000 NG62IC20SK; Šířka (cm): 60; Technologie: SmartSelect/SatelliteClean/EasyFlex; En.třída: C; Počet sad: 14; Počet programů/teplot: 8/3; Spotřeba vody (l): 10,5; Hlučnost (dB): 44; Satelitní rameno: Ano; Příborová zásuvka: EasyFlex; SoftGrips: Ne; Vnitřní osvětlení: Ne; Rozměry VxŠxH (mm): 815x596x550; Motor: Invertor motor se zárukou 10 let; Osvětlení na podlaze: Světelný paprsek; 5 let záruka na celý model: Ne




Řada 6000 díky tvarovanému ostřikovacímu rameni poskytuje efektivní pokrytí vodou. Ovládací panel nabízí pohodlnou možnost výběru programu na základě času. Koše jsou prostorné a ten vrchní výškově nastavitelný.

Čas a účinnost máte pod kontrolou
Displej SmartSelect zobrazuje délku a energetickou účinnost každého programu. Nechte nádobí umýt rychle za 60 minut, nebo šetřete energii programem ECO. V obou případech se můžete spolehnout na dokonalé výsledky.

Důkladné mytí nádobí. Bez větší spotřeby vody
Ostřikovací rameno SatelliteClean® důkladně myje nádobí účinným pokrytím mytí. I těsně naskládané nebo větší nádobí se umyje důkladně bez ohledu na přesné umístění v myčce. A to bez větší spotřeby vody nebo energie.

Všestranný prostor na pohodlné mytí příborů a kuchyňského náčiní
Zásuvka EasyFlex je navržená tak, aby se do ní vešly příbory, kuchyňské nože a náčiní různých velikostí, a to i velké nebo nezvykle tvarované.

Ochrana křehkých sklenic
Měkké hroty SoftSpikes® podpírají a chrání křehké sklenice. Tyto protiskluzové gumové hroty stabilizují sklenice a hrnky a snižují tak riziko poškrábání a prasknutí. Hroty také lze přemístit tam, kde jsou potřeba.
| Kategorie: | Vestavné myčky plně integrované 60 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 7333394154084 |
| ? Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Čistá hmotnost (kg): | 34 |
| Délka napouštěcí hadice (cm): | 150 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.5 |
| Délka vypouštěcí hadice (cm): | 150 |
| Displej zobrazuje: | zpožděný start, zbývající čas, servisní kód |
| EAN kód produktu: | 7333394154084 |
| ? Energetická třída: | C |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| ? Hloubka (mm): | 600 |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| Index energetické účinnosti: | 43.9 |
| Instalace: | Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel) |
| Kolečka a nožičky: | 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm) |
| ? Modelová řada: | série 6000 |
| Napájecí napětí (V): | 220-240 |
| Paprsek na podlaze: | LightOnFloor |
| Počet programů: | 7 |
| ? Počet sad nádobí: | 14 |
| Počet teplot: | 4 |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 820-900x600x550 |
| Rozměry (mm): | 818x596x550 |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): | 74 |
| Šíře (mm): | 596 |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem: | B |
| Vlastnosti dolního koše: | 4 foldable tines,Plastic handle |
| Vlastnosti horního koše: | 2 měkké špičky, skládací poličky na šálky, Plastové držadlo |
| Vodní senzor: | Ano |
| ? Výška (mm): | 818 |
| ? Zásuvka na příbory: | Ano |
| ? Hlučnost (dB(A): | 44 |
| Výrobce: | ELECTROLUX, s.r.o.,Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4, www.aeg.cz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
AEG (Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft) je německá společnost s dlouhou historií, založená v roce 1887 Emilem Rathenauem. Původně se zaměřovala na výrobu elektrických zařízení a spotřebičů. Proslavila se inovacemi jako první přenosná elektrická vrtačka nebo plně automatická pračka. V průběhu let prošla několika fúzemi a akvizicemi, až se v roce 1996 stala součástí koncernu Electrolux. Dnes je AEG známá především pro kvalitní a designové domácí spotřebiče.
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4 |
