AEG ORN64A02XB + AEG/ELX Krém na čistění varných desek M3HCC300
Deska sklokeramická; AEG 3000 ORN64A02XB; Šířka (cm): 60; Propojení varných zón: Není; Ovládání: Dotykové, digitální ukazatel pro každou zónu; Barva: Černá; Hob2Hood: Ne; Pause: Ano; PowerBoost: Ano; PowerSlide: Ne; Dětská pojistka: Ano; Rozměr ŠxH (mm): 576x516; Power Management :Ne; SenseCook: Ne; 5 let záruka na celý model: Ne




AEG ORN64A02XB
Větší plocha této varné desky poskytuje spoustu místa pro vaření na profesionální úrovni, obzvlášť když potřebujete používat větší, specializované pánve.
Rozšiřte si možnosti vaření
Tato velká varná deska má jak rozšiřitelnou zónu, tak oválnou víceúčelovou zónu, takže na ní můžete používat pánev jakékoli velikosti nebo tvaru.
Už žádné zbytečné čekání, pusťte se do vaření ihned
Neztrácejte čas, raději ho maximálně zužitkujte díky funkci Automax. Ta varnou desku mimořádně rychle zahřeje, abyste se mohli hned pustit do vaření.
Mějte přehled o době vaření
Časovač nastavitelný až na 99 minut spolehlivě ohlídá dobu vaření. Když varnou desku právě nepoužíváte, můžete časovač využít také jako minutku.
Účinná pojistka vždy odolá nenechavým prstíkům
Dětská bezpečnostní pojistka se postará o to, aby se vašim ratolestem nepodařilo varnou desku zapnout – náhodou, ani ze zvědavosti.
Ještě více flexibility při vaření
Funkce Stop&Go dodá vašemu vaření více flexibility. Stačí ji aktivovat a proces přípravy pokrmu se na krátkou dobu zcela zastaví.
| Kategorie: | Varné desky sklokeramické do šíře 60 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 7333394152257 |
| Barva: | Černá |
| Čistá hmotnost (kg): | 7.9 |
| EAN kód produktu: | 7333394152257 |
| Hloubka výřezu (mm): | 490 |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| Instalace produktu: | Vestavěný spotřebič |
| Kontrolní funkce: | 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, automatické zahřátí, dětský zámek, přičítací časovač,, Eco časovač (využití zbytkového tepla), zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, vypnutí zvuku, ukazatel času |
| Levá přední zóna: | trojokruhová, Hilight s rychlým zahříváním |
| Levá přední zóna - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 800/1600/2300W/120/175/210mm |
| Levá zadní zóna: | Hilight s rychlým zahříváním |
| Levá zadní zóna - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1200W/145mm |
| Materiál ovládacího panelu: | Sklo |
| ? Modelová řada: | série 3000 |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V/400V2N |
| Ovládání: | Elektronické |
| Pravá přední zóna: | Hilight s rychlým zahříváním |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1200W/145mm |
| Pravá zadní zóna: | dvojokruhová oválná, Hilight s rychlým zahříváním |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 1500/2400W/170x265mm |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 38x560x490 |
| Radius výřezu (mm): | 5 |
| Šířka výřezu (mm): | 560 |
| Typ ohřevu desky: | Sklokeramický |
| Typ rámečku: | Zkosený - 4 strany |
| Typ výrobku: | elektrická varná deska |
| Délka přívodního kabelu (m: | 1.5 |
| ? Počet plotýnek: | 4 |
| Výrobce: | ELECTROLUX, s.r.o.,Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4, www.aeg.cz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
AEG (Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft) je německá společnost s dlouhou historií, založená v roce 1887 Emilem Rathenauem. Původně se zaměřovala na výrobu elektrických zařízení a spotřebičů. Proslavila se inovacemi jako první přenosná elektrická vrtačka nebo plně automatická pračka. V průběhu let prošla několika fúzemi a akvizicemi, až se v roce 1996 stala součástí koncernu Electrolux. Dnes je AEG známá především pro kvalitní a designové domácí spotřebiče.
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4 |
