Electrolux EEC67310L + AEG/ELX Regenerační sůl pro myčky nádobí M3GCS200
Akce Cashback: Získejte 2 500 Kč zpět
https://www.tnshop.cz/ziskejte-penize-zpet-vybavte-si-kuchyn-podle-vasich-predstav/
Myčka nádobí - plně integrovaná 60 cm; Electrolux 800 SENSE ComfortLift EEC67310L; Šířka (cm): 60; Technologie: Konektivita/AirDry/ComfortLift/QuickSelect; En.třída: D; Počet sad: 14; Počet programů/teplot: 8/4; Spotřeba vody (l): 11; Hlučnost (dB): 44; Satelitní rameno: Ano; Příborová zásuvka: MaxiFlex; SoftGrips: 6; Vnitřní osvětlení: Ne; Rozměry VxŠxH (mm): 818x596x550; Motor: Invertor motor se zárukou 10 let; Osvětlení na podlaze: Dvoubarevný indikátor





První snadné plnění na světě

ComfortLift® - první zdvihatelný koš

Umytí všech vašich příborů a náčiní v jednom cyklu s MaxiFlex

Rychlé nastavení programu s ovládáním QuickSelect

Indikátor stavu mytí

Eliminujte bakterie pomocí funkce ExtraHygiene
Specifikace
- 8 programů, 4 teplot(y)
- Mycí programy: 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AUTO Sense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání
- Hlučnost: 44 dB(A)
- Kapacita mytí: 13
- Systém sušení: Technologie AirDry
- Panel s textem a symboly
- Funkce odloženého startu 1-24 hodin
- Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
- Indikátor doplnění soli
- Indikace funkcí: světelný bod na podlaze, dvoubarevný, budík, zpožděný start 1-24h, extra hygienický, GlassCare, indikátor pro leštidlo, sůl, XtraPower - extra silný
- Výškově nastavitelný horní košík, dokonce i při plném naložení
- Horní košík má 2 skládací držáky, 2 skládací drátěné držáky pro skleničky, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, skládací poličky na šálky, nerezové držadlo Electrolux, Postranní držáky košíku
- Dolní košík má 4 rozložitelné talířové poličky ComfortLift®, Nerezové držadlo
- Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 818 x 596 x 550
- Vestavné rozměry V(min/max)xŠxH (mm): 820/900 x 600 x 570
- Instalace: Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel)
| Kategorie: | Vestavné myčky plně integrované 60 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 7332543780228 |
| ? Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Čistá hmotnost (kg): | 38.67 |
| Délka napouštěcí hadice (cm): | 180 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.6 |
| Délka vypouštěcí hadice (cm): | 180 |
| Displej zobrazuje: | zpožděný start, programy, zbývající čas, servisní kód |
| EAN kód produktu: | 7332543780228 |
| ? Energetická třída: | D |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| FuzzyLogic - množstevní automatika: | Ano |
| ? Hloubka (mm): | 550 |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| Kolečka a nožičky: | 2 nastavitelné nožky + 1 nastavitelná vzadu, Výšková nastavitelnost 0-8 cm |
| ? Modelová řada: | série 900 |
| Napájecí napětí (V): | 220-240 |
| Paprsek na podlaze: | červený a zelený |
| Počet programů: | 8 |
| ? Počet sad nádobí: | 14 |
| Počet teplot: | 4 |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Programy: | 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AUTO Sense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 820-900x600x570 |
| ? Příkon (W): | 1950 |
| Rozměry (mm): | 818x596x550 |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): | 85 |
| Spotřeba vody na cyklus (lit.): | 11 |
| Šíře (mm): | 596 |
| Trvání programu (h/min): | 4.00 |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem: | B |
| Typ motoru: | Invertor motor |
| Typ napouštěcí hadice: | Aqua control |
| Typ spotřebiče: | Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel) |
| Vlastnosti dolního koše: | 4 rozložitelné talířové poličky ComfortLift®, Nerezové držadlo |
| Vlastnosti horního koše: | 2 skládací držáky, 2 skládací drátěné držáky pro skleničky, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, skládací poličky |
| Vodní senzor: | Ano |
| ? Výška (mm): | 818 |
| Zařízení proti zaplavení: | spínací plovák |
| ? Zásuvka na příbory: | Ano |
| ? Hlučnost (dB(A): | 44 |
| Výrobce: | ELECTROLUX, s.r.o.,Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4, www.electrolux.cz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Electrolux je švédský nadnárodní výrobce domácích spotřebičů, založený v roce 1919. Původně se zaměřoval na vysavače, později rozšířil portfolio o chladničky, pračky, sporáky a další. Akvizicemi získal značky jako AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire. Dnes je jedním z největších výrobců spotřebičů na světě s důrazem na inovace a udržitelný rozvoj.
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4 |
