Electrolux EIV9467 + AEG/ELX Krém na čistění varných desek M3HCC300
Akce Cashback: Získejte 2 500 Kč zpět
https://www.tnshop.cz/ziskejte-penize-zpet-vybavte-si-kuchyn-podle-vasich-predstav/
Deska indukční; EIV9467: 90; Propojení varných zón: Bridge; Ovládání: Posuvné DirectTouch, digitální ukazatel pro každou zónu; Barva: Černá; Hob2Hood: Ne; Stop & Go: Ano; PowerBoost: Ano; PowerSlide: Ano; Dětská pojistka: Ano; Rozměr ŠxH (mm): 910x520









- Typ desky: indukční
- Provedení: se zkosenou hranou
- Ovládání: dotykové
- Pozice ovládání: vpředu vlevo/ve středu/vpravo
- Podsvícené ukazatele
- Indukční zóny s funkcí zvýšení výkonu
- Detekce hrnců a pánví
- Levá přední: Indukční, 2300/3200W/180x210mm
- Levá zadní: indukční, 2300/3200W/180x210mm
- Střední přední: indukční, 2300/3200W/180x210mm
- Střední zadní: Indukční, 2300/3200W/180x210mm
- Pravá přední: indukční, 2300/3200W/180x210mm
- Pravá zadní: Indukční, 2300/3200W/180x210mm
- Automatické rychlé zahřátí
- Dětská pojistka
- Zabezpečení desky: Automatické vypnutí
- Zvukový signál
- Přičítací časoměr CountUp
- EcoTimer™
- Časové funkce
- Funkce CleverHeat™
- Jednoduchá instalace pomocí příchytek
- Barva a provedení: Černá
| Kategorie: | Varné desky indukční nad šíři 60 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 7332543590377 |
| Barva: | Černá |
| Bezpečnostní prvky: | Automatické vypnutí |
| Čistá hmotnost (kg): | 18.6 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.5 |
| EAN kód produktu: | 7332543590377 |
| Hloubka výřezu (mm): | 490 |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| Indikátory zbytkového tepla: | 7 segmentů |
| Instalace produktu: | Vestavěný spotřebič |
| Kontrolní funkce: | přičítací časovač, Eco časovač (využití zbytkového tepla), propojen s odsavačem Hob2Hood, zajištění/odjištění ovládacího panelu,, pauza, PowerSlide, ProCook, vypnutí zvuku, ukazatel času, Trojitý Bridge, 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, automatické zahřátí, funkce POWER (Booster) = rychlé ohřátí, dětský zámek, |
| Levá přední zóna: | Indukční |
| Levá přední zóna - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 2300/3200W/180x210mm |
| Levá zadní zóna: | indukční |
| Levá zadní zóna - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 2300/3200W/180x210mm |
| Materiál ovládacího panelu: | Sklo |
| Max. příkon (W): | 11000 |
| ? Modelová řada: | série 700 |
| Napájecí napětí (V): | 400V3N |
| Ovládání: | Dotykové ovládání pro každou zónu RoadRunner |
| Požad. jištění (A): | 3x16 |
| Pravá přední zóna: | indukční |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 2300/3200W/180x210mm |
| Pravá zadní zóna: | Indukční |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 2300/3200W/180x210mm |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 44x880x490 |
| Prostřední přední plotýnka: | indukční |
| Prostřední zadní plotýnka: | Indukční |
| Radius výřezu (mm): | 5 |
| Střední zóna vpředu - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Střední zóna vpředu - výkon/průměr: | 2300/3200W/180x210mm |
| Střední zóna vzadu - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Střední zóna vzadu - výkon/průměr: | 2300/3200W/180x210mm |
| Šířka výřezu (mm): | 880 |
| Typ ohřevu desky: | Plně indukční |
| Typ rámečku: | Zkosený - 1 strana |
| Typ výrobku: | elektrická varná deska |
| ? Hlučnost (dB(A): | 44 |
| ? Počet plotýnek: | 6 |
| Výrobce: | ELECTROLUX, s.r.o.,Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4, www.electrolux.cz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Electrolux je švédský nadnárodní výrobce domácích spotřebičů, založený v roce 1919. Původně se zaměřoval na vysavače, později rozšířil portfolio o chladničky, pračky, sporáky a další. Akvizicemi získal značky jako AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire. Dnes je jedním z největších výrobců spotřebičů na světě s důrazem na inovace a udržitelný rozvoj.
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4 |
