Electrolux KGG643723L
Deska plynová; Electrolux 700 GasonGlass KGG643723L; Šířka (cm): 60; Propojení varných zón: Není; Ovládání: Otočné knoflíky; Barva: Černá; Hob2Hood: Ne; Pause: Ne; PowerBoost: Ne; PowerSlide: Ne; Dětská pojistka: Ano; Rozměr ŠxH (mm): 560x520; Power Management :Ne; SenseCook: Ne; 5 let záruka na celý model: Ne




Matně černé hořáky se svislým plamenem se dají mýt v myčce nádobí a díky rychlejšímu zahřívání vám ušetří až 20 % energie. Přesnější hořák pro vyšší efektivitu zahřívá pouze pánev, kterou používáte.

Matně černé hořáky – šetří čas a energii
Vertikální plamen s matně černými hořáky je vhodný do myčky nádobí a díky rychlejšímu ohřevu šetří až 20 % energie. Přesnější plamen ohřívá pouze pánev, kterou používáte, a tím je účinnější.

Krásně stylová a snadno se čistí
Tato plynová varná deska s matně černým povrchem je vyrobená z temperovaného skla, na kterém neulpívají otisky prstů a které se snadno čistí, aby bylo stále krásné. V kombinaci s dokonale sladěným odsavačem par dotváří moderní dojem z kuchyňské sestavy.

Spolehlivé vaření s technologií StepPower
Ovládejte plamen na plynové varné desce přesně pomocí našich ovládacích prvků StepPower. Vyberte úroveň tepla od 1 do 9, což usnadňuje nastavení správného výkonu, aniž byste se museli ohýbat, abyste se podívali.

Výkonný Wok pro plnější chuť
Umocněte chuť vašeho pokrmu pomocí výkonného hořáku. Poskytuje vysokou úroveň tepla, která je ideální pro smažení krevet či přípravu lahodného kari.

Hrnce a pánve bezpečně drží
Litinové mřížky zaručují stabilitu a bezpečné umístění hrnců a pánví. Podpěry pod pánve jsou složené z několika rozložitelných dílů, takže manipulace a čištění nepředstavuje žádný problém. Vhodné do myčky.
| Kategorie: | Varné desky plynové do šíře 60 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 7333394138053 |
| Barva: | Černá matná |
| Čistá hmotnost (kg): | 13.7 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.1 |
| EAN kód produktu: | 7333394138053 |
| Hloubka výřezu (mm): | 480 |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| Instalace produktu: | Vestavěný spotřebič |
| Levá přední zóna: | Ultra Rychlý hořák, Vertical flame |
| Levá přední zóna - ovládání: | Progresivní bezpečná regulace plynu |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 3800W/124mm |
| Levá zadní zóna: | střední hořák, Vertical Flame, 1900W/78mm |
| Levá zadní zóna - ovládání: | Progresivní bezpečná regulace plynu |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1900W/78mm |
| Materiál ovládacího panelu: | Sklo |
| ? Modelová řada: | série 700 |
| Napájecí napětí (V): | 220-240 |
| Ovládání: | Otočné knoflíky |
| Počet hořáků: | 4 |
| Pravá přední zóna: | malý hořák, Vertical flame |
| Pravá přední zóna - ovládání: | Progresivní bezpečná regulace plynu |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1000W/63mm |
| Pravá zadní zóna: | střední hořák, Vertical flame |
| Pravá zadní zóna - ovládání: | Progresivní bezpečná regulace plynu |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 1900W/78mm |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 40x560x480 |
| Typ výrobku: | plynová varná deska |
| Výrobce: | ELECTROLUX, s.r.o.,Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4, www.electrolux.cz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Electrolux je švédský nadnárodní výrobce domácích spotřebičů, založený v roce 1919. Původně se zaměřoval na vysavače, později rozšířil portfolio o chladničky, pračky, sporáky a další. Akvizicemi získal značky jako AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire. Dnes je jedním z největších výrobců spotřebičů na světě s důrazem na inovace a udržitelný rozvoj.
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4 |
