Electrolux LKR564277K
Sporák; ELX 600 SteamBake LKR564277K; Typ: Sklokeramika; Šířka (cm): 50; Hob2Hood: Ne; Parní funkce: SteamBake; AirFry: Ano: Samočištění: Katalytické; Vnitřní objem čistý (l): 58; Ovládaní: Otočné ovladače; Teleskopické výsuvy: Ano; Typ trouby: Multifunkční; Displej: Ano: SofClosing: Ne; Barva: Matná černá; : 858x500x600; 5 let záruka na celý model: Ne




Funkce SteamBake vám umožňuje péct doma jako v pekárně. Vlhkost umožňuje těstu optimálně kynout a výsledné pečivo je uvnitř vláčné a kůrka křupavá a lesklá.

Funkce SteamBake pro chutné pečení
Funkce SteamBake vám umožňuje péct doma jako v pekárně. Vlhkost umožňuje těstu optimálně kynout a výsledné pečivo je uvnitř vláčné. Suché teplo je pak zárukou křupavé a lesklé kůrky.

Zdravý způsob, jak si vychutnat smažené jídlo
Užijte si všechny výhody horkovzdušné fritézy, aniž byste potřebovali další spotřebič. Funkce AirFry je součástí vaší trouby – navržená tak, aby dokonale fungovala v kombinaci s plechem na pečení AirFry. Pro křupavější zeleninu a hranolky, bez zbytečného oleje.

Pečení na více úrovních. Pečte více pokrmů současně
Při pečení na více úrovních je přídavný kruhový topný článek zárukou, že vaše pokrmy budou dokonale upečené, i když do trouby vložíte dva plechy zároveň.
Trouba, která se sama čistí, abyste to nemuseli dělat vy
S funkcí katalytického čištění můžete lépe předcházet usazování nečistot a mastnoty v troubě vašeho volně stojícího sporáku. Samočisticí technologie se automaticky spustí, když teplota dosáhne 250 °C. Odstraní nečistoty po vaření a vy tak máte čištění prakticky bez práce.
Přesná nastavení díky našemu LED displeji časovače
S naším LED displejem časovače snadno sledujete přípravu vašich jídel. Snadno nastavíte přesný čas přípravy a průběžně můžete sledovat stav pokrmů. Poskytuje vám plnou kontrolu nad troubou, abyste mohli povolit uzdu své kulinářské kreativitě.
| Kategorie: | Indukční sporáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 7333394144955 |
| Barva: | Černá matná |
| Čištění trouby: | Katalycké |
| EAN kód produktu: | 7333394144955 |
| ? Energetická třída: | A |
| Funkce trouby: | Spodní ohřev, Ventilátor, Ventilátor + horní ohřev, Ventilátor + horní ohřev + spodní ohřev (100°C),, Gril + horní ohřev, Gril + horní ohřev + ventilátor, světlo, Kruhové těleso + SteamBake +, ventilátor, Kruhové těleso + ventilátor, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev + ventilátor |
| Gril: | elektrický pevně ukotvený |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| Instalace produktu: | Volně stojící spotřebič |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 1700W(1700W/700W)/180mm/120mm |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1200W/140mm |
| Max. příkon (W): | 8618.5 |
| Napájecí napětí (V): | 230 |
| Plocha největšího plechu (cm²): | 1164 |
| Požad. jištění (A): | 3x16 |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 2500W/1400W/140mm |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 2000W(1100W/900W)/250x140mm/140mm |
| Rozměry (mm): | 858x500x600 |
| Systém tepelné úpravy: | Ventilátor + kruhové topné těleso |
| Šíře (mm): | 500 |
| Typ ohřevu desky: | Plně indukční |
| Vnitřní objem (l): | 58 |
| Výbava trouby - plechy: | 1 smaltovaný plech na pečení koláčů, 1 černý smaltovaný plech na zachytávání mastnoty |
| Výbava trouby - rošty: | 1 AirFry mřížka, 1 chromovaný otočný rošt |
| Výsuvy ve výbavě: | Kolejnice pro rošt |
| Výrobce: | ELECTROLUX, s.r.o.,Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4, www.electrolux.cz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Electrolux je švédský nadnárodní výrobce domácích spotřebičů, založený v roce 1919. Původně se zaměřoval na vysavače, později rozšířil portfolio o chladničky, pračky, sporáky a další. Akvizicemi získal značky jako AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire. Dnes je jedním z největších výrobců spotřebičů na světě s důrazem na inovace a udržitelný rozvoj.
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4 |
