FABER GALILEO PURE BLACK F83 varné desky s odsáváním

Online denně
Denně 8:00 až 20:00

Individuální přístup
ke každému zákazníkovi

Rodinný podnik
jsme hrdým členem AMSP ČR

Autorizovaný prodejce
pro český trh
| Kategorie: | Příslušenství pro digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 2 měsíce |
| EAN: | 7612986532586 |
| automatické vypnutí: | ano |
| celkový příkon: | 7400 W |
| časovač s automatickým vypnutím: | ano |
| detekce nádob: | ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| ? Energetická třída: | A+ |
| hlučnost dle iec 60704-2-13: | 44 | 53 | 59 | INT 68 | BOOST 72 db(A) |
| hmotnost: | 27.2 kg |
| Indikátor zbytkového tepla: | ano |
| maximální výstupní tlak: | 530 Pa |
| minutka: | ne |
| možnost externího motoru: | ne |
| možnost napojení na rekuperaci: | ne |
| možnost odtahu: | ne |
| možnost recirkulace: | ano |
| název: | GALILEO PURE BLACK F83 |
| osvětlení: | ne |
| Ovládání: | dotykové slider |
| počet rychlostí: | 3 + INT + BOOST |
| počet varných zón: | 4 |
| počet výkonových stupňů: | 9 + BOOST |
| Propojení s varnou deskou: | ano |
| Provedení: | černé sklo mat |
| přednastavené stupně výkonu: | ano |
| roční spotřeba: | 35 kWh |
| spojené varné zóny: | ano |
| Šířka: | 83 cm, 83 |
| tukový filtr: | kovový kazetový |
| výkon dle iec 61591: | 210 | 310 | 400 | INT 590 | BOOST 720 m3/h |
| výstupní hrdlo: | 222 x 90 mm |
| Možnost napojení na centrální odtah: | Ne |
| výrobce: | Faber S.p.A., Viale XIII Luglio, 160, 600 44 Fabriano (AN), Italia, info@faberspa.com |
| registrační číslo eprel: | 2645388 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Italská značka FABER je jedničkou mezi digestořemi na evropském trhu. Díky více než šedesátileté tradici může nabídnout to nejlepší k naplnění vašich představ a požadavků na design i technické parametry. Digestoře značky FABER sází na atraktivní vzhled, plní praktickou i estetickou funkci, jsou ergonomické, efektivní a tiché. Vybírat můžete z více než 150 modelů vestavných, komínových, ostrůvkových, stropních a podvěsných digestoří v různých šířkách a provedeních.
| Výrobní společnost : | PROMTINVEST spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | nám. Republiky 1487/3, 591 01, Žďár nad Sázavou |
