Airforce tlumič hluku flexibilní 150/25/500 mm tlumiče hluku,potrubí 150




UNIVERZAL Tlumič hluku flexibilní 150/25/500 mm - 150829.
Flexibilní tlumič hluku zahrnuje vnitřní textilní potrubí a vnější potrubí, mezi nimiž je zvukotěsná vrstva z minerální vlny o tloušťce 25 mmm lemovaná hliníkem a polyesterem. Potrubí je zakončeno hrdly průměru 150 mm s bezpečnými hranami.Tlumič je schopen snížit hladinu hluku až o 20 dB(A). Je ohebný, může proto v potrubí nahradit ohyb – koleno. Teplotní rozsah: -20 až +140°C.Důležité: Doporučujeme hrdlo tlumiče napojené na potrubí zajistit lepící páskou.
| Kategorie: | Příslušenství pro digestoře |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 150829 |
| hmotnost: | 0.5 kg |
| název: | Tlumič hluku flexibilní 150/25/500 mm |
| Šířka: | cm |
| záruka: | let |
| Výrobce: | Airforce Spa, Via Venza Volgore, 3/A, 600 43 Cerreto D’esi (AN), Italia, info@airforcespa.com |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
AIRFORCE je dynamicky se rozvíjející italská značka odsavačů par pocházející z malebného města Cerreto D´Esi ve střední Itálii, která se během krátké doby vypracovala mezi přední světové výrobce digestoří.
V precizním zpracování odsavačů par AIRFORCE se snoubí design a technologie, důraz na detaily a inovace.
Především díky těmto aspektům se digestoře AIRFORCE prosadily zejména na trzích západní Evropy, například v Německu úzce spolupracují s významným výrobcem kuchyní Nobilia.
| Výrobní společnost : | PROMTINVEST spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | nám. Republiky 1487/3 591 01 Žďár nad Sázavou |
