AEG FSE74547P + AEG/ELX Regenerační sůl pro myčky nádobí M3GCS200
Myčka nádobí - plně integrovaná 45 cm; AEG 7000 GlassCare FSE74547P; Šířka (cm): 45; Technologie: AirDry/QuickSelect; En.třída: C; Počet sad: 10; Počet programů/teplot: 7/ 3; Spotřeba vody (l): 9,9; Hlučnost (dB): 44; Satelitní rameno: Ano; Příborová zásuvka: MaxiFlex; SoftGrips: 2; Vnitřní osvětlení: Ano; Rozměry VxŠxH (mm): 818x450x550; Motor: Invertor motor se zárukou 10 let; Osvětlení na podlaze: Dvoubarevný indikátor; 5 let záruka na celý model: Ne




I extra výkonné myčky nádobí umí poskytnout sklu jemnou péči. Držáky SoftGrip v horním koši drží sklenice šetrně, a přitom bezpečně na svém místě. Gumové hroty SoftSpikes zabraňují jejich poškrábání nebo poškození.
Vynikající péče a zářivost i bez ručního mytí
Vaše křehké sklenice se perfektně zafixují pro bezpečné mytí. Držáky AEG SoftGrip pevně a přitom šetrně drží sklenice na víno za stopku. Měkké hroty SoftSpikes je stabilizují, aby do sebe nenarážely.

Nastavitelný prostor a pohodlné mytí se zásuvkou MaxiFlex
Do zásuvky MaxiFlex snadno naskládáte příbory a náčiní různých tvarů a velikostí. Flexibilní dělicí příčky a maximální hloubka se přizpůsobí každé náplni. Vše, co během vaření použijete, tak umyjete najednou.

Nekomplikovaný způsob zodpovědného mytí nádobí
Zodpovědná volba je snadná. Pomocí posuvníku QuickSelect na dotykovém displeji zvolíte preferovanou dobu cyklu a Ecometer vás prostřednictvím vizuálně zelených pruhů navede na nejšetrnější program, který šetří energii a vodu.

Důkladné mytí nádobí se systémem SatelliteClean®
Naše inteligentní satelitní rameno a systém pěti sprchovacích rovin jsou zárukou vynikajících výsledků. Na rozdíl od tradičních sprchovacích ramen se naše satelitní rameno pohybuje různými způsoby. Má tak třikrát lepší pokrytí než běžné myčky.

Dvojité sprchovací rameno je účinné v každém koutě
Dvě sprchovací ramena zajišťují maximální pokrytí vnitřního prostoru myčky vodou. Rotující ostřikovače posílají proudy vody do všech rohů dolního i horního koše. Na dokonalé výsledky mytí nádobí se tak můžete spolehnout.
| Kategorie: | Vestavné myčky plně integrované 45 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 7333394153001 |
| ? Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Čistá hmotnost (kg): | 30 |
| Délka napouštěcí hadice (cm): | 150 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.5 |
| Délka vypouštěcí hadice (cm): | 150 |
| Displej zobrazuje: | zpožděný start, zbývající čas, servisní kód |
| EAN kód produktu: | 7333394153001 |
| ? Energetická třída: | C |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| ? Hloubka (mm): | 550 |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| Index energetické účinnosti: | 55.9 |
| Instalace: | Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel) |
| Kolečka a nožičky: | 2 nastavitelné nožky + 1 nastavitelná vzadu (0-8cm) |
| ? Modelová řada: | série 7000 |
| Napájecí napětí (V): | 220-240 |
| Paprsek na podlaze: | červený a zelený |
| Počet programů: | 7 |
| ? Počet sad nádobí: | 10 |
| Počet teplot: | 4 |
| Pohotovostní režim (W): | 0.5 |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Programy: | 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 820-900x450x550 |
| ? Příkon (W): | 1950 |
| Rozměry (mm): | 818x446x550 |
| Šíře (mm): | 446 |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem: | B |
| Typ motoru: | BLDC |
| Vlastnosti dolního koše: | 2 foldable tines, plastové madlo |
| Vlastnosti horního koše: | 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, skládací poličky na šálky, plastové madlo |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Vodní senzor: | Ano |
| ? Výška (mm): | 818 |
| ? Zásuvka na příbory: | Ano |
| ? Hlučnost (dB(A): | 44 |
| Výrobce: | ELECTROLUX, s.r.o.,Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4, www.aeg.cz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
AEG (Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft) je německá společnost s dlouhou historií, založená v roce 1887 Emilem Rathenauem. Původně se zaměřovala na výrobu elektrických zařízení a spotřebičů. Proslavila se inovacemi jako první přenosná elektrická vrtačka nebo plně automatická pračka. V průběhu let prošla několika fúzemi a akvizicemi, až se v roce 1996 stala součástí koncernu Electrolux. Dnes je AEG známá především pro kvalitní a designové domácí spotřebiče.
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a 140 00 Praha 4 |
