Liebherr IFNbi 3553 Vestavná mraznička s NoFrost s 10letou zárukou
Vestavná mraznička s NoFrost, Pevné dveře, objem 65l, 33dB(A), SuperFrost, 3 zásuvky, SmartDevice





NoFrost
Když otevřete mrazničku, chcete vidět zmrazené potraviny – ale rozhodně ne led nebo námrazu. NoFrost chrání mrazicí prostor před nechtěnou námrazou, která spotřebovává hodně drahé energie. NoFrost znamená: Už žádné pracné a časově náročné rozmrazování mrazničky, více času na jiné věci – a navíc úspora peněz.

Integrovaný SmartDeviceBox
Váš Liebherr je v kuchyni – ale pokud chcete, může být také kdykoli na internetu: Integrovaný SmartDeviceBox otevírá dveře všem výhodám Smart Home. Jednoduše zastrčte do zásuvky, zapněte a připojte svůj Liebherr k síti přes WLAN.

Displej Touch & Swipe
Váš Liebherr vás bude poslouchat na pokyn prstu: Díky displeji Touch & Swipe budete svoji chladničku obsluhovat intuitivně a velmi snadno. Funkce, jako „SuperCool“, jednoduše zvolíte klepnutím a přejetím prstem na barevném displeji. Stejně snadno můžete regulovat teplotu. Co když displej právě neovládáte? Pak vám bude ukazovat skutečnou teplotu.

SoftSystem
Od snídaně až po půlnoční svačinu – existuje mnoho důvodů pro otevření a zavření chladničky. A s vaším spotřebičem Liebherr je to opravdu zábava: Díky SoftSystemu se dvířka chladničky jemně tlumeně a bezpečně, stejně jako příjemně lehce a tiše zavírají. Láhve uložené ve vnitřních dveřích zůstávají bezpečně stát – nic nedrnčí ani se nehýbe.

VarioSpace
Potřebujete bezpečně uskladnit zmrzlinový dort s několika patry na letní párty? Pro mrazničku Liebherr to není žádný problém: ví, že někdy prostě potřebujete více místa. Díky řešení VarioSpace můžete jednotlivé přihrádky snadno vyjmout – a voilà: máte velmi vysoký uskladňovací prostor!

SuperSilent
Pšt – pozorně poslouchejte: Váš Liebherr je tak tichý, že musíte nastražit uši, abyste ho vůbec slyšeli. Co za tím vězí? Všechny chladicí komponenty, jako kompresory, ventily, ventilátory a výparníky, jsou optimalizovány a navzájem dokonale sladěny. Takže ve své kuchyni uslyšíte jen to, co chcete.
| Kategorie: | Vestavné mrazáky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 4016803115335 |
| ? Energetická třída: | B |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| ? Hloubka (mm): | 550 |
| ? Chytrá domácnost: | Ano |
| ? Modelová řada: | Prime |
| Napětí: | 220-240 V ~ |
| NoFrost beznámrazový systém: | Ne |
| Ovládání: | Dotyk a posunutí |
| Šíře (mm): | 570 |
| Výrobce: | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| ? Výška (mm): | 730 |
| ? Hlučnost (dB(A): | 33 |
| ? Objem celkový (l): | 65 |
| Objem chladícího prostoru (l): | 65 |
| Počet regulovatelných chladicích okruhů: | 1 |
| Porucha: výstražný signál: | optický a akustický |
| Rozsah nastavení teplot: | -15 °C až -28 °C |
| Směr otevírání dveří: | vpravo lze zamenit |
| Spotřeba energie za 24 h: | 0,257 kWh / 24h |
| Výrobce: | Liebherr CZ s.r.o,Popůvky u Brna (Vintrovna 216/17, 664 41 Popůvky, |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| E-mail : | info.hau@liebherr.com |
