Liebherr IRBc 4521 Vestavná monoklimatická chladnička s BioFresh Profesional a mrazáčkem
Vestavná monoklimatická chladnička s BioFresh a mrazáčkem, Pevné dveře, objem 206l (190/15), 33dB(A), SuperCool





Přihrádka na ovoce a zeleninu
Křupavý salát nebo jahody: Nejcitlivější potraviny si zaslouží zvláštní místo, aby zůstaly déle čerstvé: Přihrádky BioFresh. V přihrádce na ovoce a zeleninu se teplota blíží 0 °C. V kombinaci s vlhkostí vzduchu, která v této přihrádce převládá, a díky jejímu těsnému uzavření je zde nebalenému ovoci a zelenině obzvláště dobře. Nemusíte nic nastavovat.

Přihrádka na maso a mléčné výrobky
Chtěli byste, aby delikátní telecí filé nebo čerstvé mléko zůstalo čerstvé co nejdéle? O to se postarají přihrádky BioFresh: V přihrádce na maso a mléčné výrobky se teplota blíží 0 °C – ideální podmínky pro skladování i těch nejcitlivějších potravin. A to nejlepší: Všechno je z výroby perfektně nastaveno k okamžitému použití – pro delší čerstvost.

SmartDeviceBox jako dovybavení
Chcete být vybaveni na budoucnost inteligentní domácnosti? Váš Liebherr vám rád pomůže: Můžete jej dovybavit zařízením SmartDeviceBox, který uvede váš Liebherr na internet. SmartDeviceBox lze nainstalovat v několika jednoduchých krocích a již dnes vám otevře celý svět digitálních možností.

Dotykový displej
Opravdu se vás dotkne: Dotykový displej vám umožní jednoduše a intuitivně ovládat váš Liebherr. Na displeji jsou přehledně uspořádány všechny funkce. Lehkým poklepáním prstem můžete například snadno volit funkce nebo kontrolovat aktuální teplotu vaší chladničky.

SoftSystem
Od snídaně až po půlnoční svačinu – existuje mnoho důvodů pro otevření a zavření chladničky. A s vaším spotřebičem Liebherr je to opravdu zábava: Díky SoftSystemu se dvířka chladničky jemně tlumeně a bezpečně, stejně jako příjemně lehce a tiše zavírají. Láhve uložené ve vnitřních dveřích zůstávají bezpečně stát – nic nedrnčí ani se nehýbe.

Místo pro pečicí plech
Chcete si uchovat čerstvé, doma upečené ovocné koláče? Nebo připravenou pizzu, kterou chcete dát do trouby až později? Jednoduše zasuňte pečicí plech do své chladničky Liebherr – poskytuje vám dostatek místa pro uložení pečicích plechů. Mimořádně praktické: Pečicí plech můžete zasunout a vysunout při otevření dveří na 90°.
| Kategorie: | Vestavné chladničky monoklimatické |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 4016803113454 |
| ? Energetická třída: | C |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| ? Hloubka (mm): | 546 |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| Klimatická třída: | SN-T |
| ? Modelová řada: | Plus |
| Napětí: | 220-240 V ~ |
| NoFrost beznámrazový systém: | Ne |
| Ovládání: | Monochromatický LC displej, dotykový displej, Dotyk |
| Šíře (mm): | 559 |
| Výrobce: | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| ? Výška (mm): | 1395 |
| ? Hlučnost (dB(A): | 33 |
| ? Objem celkový (l): | 206 |
| Objem chladícího prostoru (l): | 190 |
| Objem mrazícího prostoru (l): | 15 |
| Počet teplotních zón: | 3 |
| Rozsah nastavení teplot: | +3 °C až +9 °C |
| Směr otevírání dveří: | vpravo lze zamenit |
| Spotřeba energie za 24 h: | 0,317 kWh / 24h |
| Technologie čerstvosti: | BioFresh |
| Třída hlučnosti: | B |
| Výrobce: | Liebherr CZ s.r.o,Popůvky u Brna (Vintrovna 216/17, 664 41 Popůvky, |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| E-mail : | info.hau@liebherr.com |
