Liebherr URDd 375i Integrovatelná podstavná dvou šuplíková chladnička s 10letou zárukou
Integrovatelná podstavná dvou šuplíková chladnička, 2x pevné dveře, 2x zásuvky VarioCool, rozsah teplot 0-16°C, objem 118l, 34dB(A), SuperCool, SmartDevice




Máte rádi flexibilitu? Pak je tato chladnička pro vás: zásuvky VarioCool umožňují individuální nastavení teploty pro skladování potravin. FlexSystem zajišťuje skvělé uspořádání a malé potraviny jsou bezpečně uloženy ve FlexBox.

Displej Touch & Swipe
Váš Liebherr vás bude poslouchat na pokyn prstu: Díky displeji Touch & Swipe budete svoji chladničku obsluhovat intuitivně a velmi snadno. Funkce jako SuperCool můžete jednoduše vybrat klepnutím a přejetím po barevném displeji. Stejně snadno můžete regulovat teplotu. Co když displej právě neovládáte? Pak vám bude ukazovat aktuální teplotu.

Integrovaný SmartDeviceBox
Váš Liebherr je v kuchyni – ale pokud chcete, může být také kdykoli připojen k internetu. Integrovaný SmartDeviceBox otevírá dveře všem výhodám Smart Home. Jednoduše zastrčte do zásuvky, zapněte a připojte svůj Liebherr k síti přes Wi-Fi.

SoftSystem
Od snídaně až po půlnoční svačinu – existuje mnoho důvodů pro otevření a zavření chladničky. A s vaším spotřebičem Liebherr je to opravdu zábava. Díky SoftSystemu se dvířka chladničky jemně tlumeně a bezpečně, stejně jako příjemně lehce a tiše zavírají. Láhve uložené ve vnitřních dveřích zůstávají bezpečně stát – nic nedrnčí ani se nehýbe.

Matné skleněné desky s ozdobnými lištami z ušlechtilé oceli
Zažijte čirou radost při každém otevření – díky matným skleněným deskám z bezpečnostního skla s nerezovými lištami. Jejich výšku lze pohodlně nastavit jediným pohybem. Díky matnému povrchu budou škrábance na skleněné desce prakticky neviditelné a deska bude vypadat i po mnoha letech velmi kvalitně.

SuperCool
Chcete, aby vaše chladnička udržovala ideální teplotu, i když jste do ní právě vložili zboží nakoupené na slunci na trhu? To je přesně případ pro SuperCool: Jakmile se funkce jednou aktivuje, tak váš Liebherr zvýší svůj výkon, dokud čerstvé potraviny nebudou stejně chladné jako ostatní obsah. Potom se SuperCool automaticky vypne.

Výškově nastavitelné nohy
Přístroje Liebherr lze optimálně vyrovnat seřízením výškově stavitelných předních podpěr. Tím je zajištěna provozní stabilita, technická funkčnost a estetická návaznost přístroje na okolní nábytek.
| Kategorie: | Vestavné chladničky monoklimatické |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 9005382254851 |
| ? Energetická třída: | D |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| ? Hloubka (mm): | 560 |
| ? Chytrá domácnost: | Ano |
| ? Modelová řada: | Prime |
| Napětí: | 220-240 V ~ |
| NoFrost beznámrazový systém: | Ne |
| Ovládání: | Dotyk a posunutí |
| Šíře (mm): | 600 |
| Výrobce: | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| ? Výška (mm): | 920 |
| ? Hlučnost (dB(A): | 34 |
| ? Objem celkový (l): | 118 |
| Objem chladícího prostoru (l): | 118 |
| Počet regulovatelných chladicích okruhů: | 1 |
| Porucha: výstražný signál: | optický a akustický |
| Rozsah nastavení teplot: | 0 °C to +14 °C |
| Směr otevírání dveří: | Výsuv |
| Spotřeba energie za 24 h: | 0,224 kWh / 24h |
| Třída hlučnosti: | B |
| Výrobce: | Liebherr CZ s.r.o,Popůvky u Brna (Vintrovna 216/17, 664 41 Popůvky, |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| E-mail : | info.hau@liebherr.com |
