Liebherr IK 51Ve00 Vestavná monoklimatická chladnička s EasyFresh
Vestavná monoklimatická chladnička s EasyFresh, Pevné dveře, objem 308l, 33dB(A), SuperCool





EasyFresh
Naše přihrádka EasyFresh zaručuje ve vaší domácnosti čerstvost jako na trhu. Ať už nebalené ovoce, zelenina nebo plodiny: vše je zde optimálně uloženo. Díky těsnému uzávěru zvyšují potraviny vlhkost vzduchu v přihrádce. Potraviny tak zůstanou dlouho čerstvé.

SmartDeviceBox jako dovybavení
Chcete být vybaveni na budoucnost inteligentní domácnosti? Váš Liebherr vám rád pomůže: Můžete jej dovybavit zařízením SmartDeviceBox, který uvede váš Liebherr na internet. SmartDeviceBox lze nainstalovat v několika jednoduchých krocích a již dnes vám otevře celý svět digitálních možností.

Dotykový displej
Opravdu se vás dotkne: Dotykový displej vám umožní jednoduše a intuitivně ovládat váš Liebherr. Na displeji jsou přehledně uspořádány všechny funkce. Lehkým poklepáním prstem můžete například snadno volit funkce nebo kontrolovat aktuální teplotu vaší chladničky.

Místo pro pečicí plech
Chcete si uchovat čerstvé, doma upečené ovocné koláče? Nebo připravenou pizzu, kterou chcete dát do trouby až později? Jednoduše zasuňte pečicí plech do své chladničky Liebherr – poskytuje vám dostatek místa pro uložení pečicích plechů. Mimořádně praktické: Pečicí plech můžete zasunout a vysunout při otevření dveří na 90°.

Systém PowerCooling
Chcete si být jisti, že bude chlad ve vaší chladničce rozdělován bezmála rovnoměrně? Zajistí vám to systém PowerCooling: Výkonný a zároveň tichý ventilátor rozděluje studený vzduch efektivně po celém chladicím prostoru.

SuperSilent
Pšt – pozorně poslouchejte: Váš Liebherr je tak tichý, že musíte nastražit uši, abyste ho vůbec slyšeli. Co za tím vězí? Všechny chladicí komponenty, jako kompresory, ventily, ventilátory a výparníky, jsou optimalizovány a navzájem dokonale sladěny. Takže ve své kuchyni uslyšíte jen to, co chcete.
| Kategorie: | Vestavné chladničky monoklimatické |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 4016803116417 |
| ? Energetická třída: | E |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| ? Hloubka (mm): | 546 |
| ? Chytrá domácnost: | Ne |
| Klimatická třída: | SN-T |
| ? Modelová řada: | Pure |
| Napětí: | 220-240 V ~ |
| NoFrost beznámrazový systém: | Ne |
| Ovládání: | Monochromatický LC displej, dotykový displej, Dotyk |
| Šíře (mm): | 559 |
| Výrobce: | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| ? Výška (mm): | 1770 |
| ? Hlučnost (dB(A): | 33 |
| ? Objem celkový (l): | 308 |
| Objem chladícího prostoru (l): | 308 |
| Počet teplotních zón: | 1 |
| Směr otevírání dveří: | vpravo lze zamenit |
| Spotřeba energie za 24 h: | 0,312 kWh / 24h |
| Technologie čerstvosti: | EasyFresh |
| Třída hlučnosti: | B |
| Výrobce: | Liebherr CZ s.r.o,Popůvky u Brna (Vintrovna 216/17, 664 41 Popůvky, |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| E-mail : | info.hau@liebherr.com |
