Liebherr SUBa30 375i Integrovatelná podstavná monoklimatická chladnička s 10letou zárukou
Integrovatelná podstavná monoklimatická chladnička s celoprostorovým BioFresh, Pevné dveře, objem 80l, 33dB(A), SmartDevice





Monoklimatická chladnička BioFresh
Pokud máte rádi čerstvé potraviny, pak si monoklimatickou chladničku BioFresh zamilujete. Nabízí ideální skladovací podmínky pro celou sklizeň: Při teplotě těsně nad 0 °C a flexibilní vlhkosti vzduchu zůstane ovoce a zelenina dlouho čerstvá a křehká. A pokud je jednou sklizeň menší, zachovají si mléčné produkty a také maso a uzeniny v zásuvkách delší čerstvost než v normálním chladicím oddílu. Bonus pro životní prostředí: Třída energetické účinnosti A.

Výjimečně efektivní A -30 %
Tento spotřebič Liebherr není jen účinný, ale dokonce velmi účinný a o 30 % převyšuje standard energetické účinnosti nejlepší třídy A. Tím pro nás určuje nové standardy. Jeho výjimečná účinnost snižuje energetické náklady a šetří peníze a zdroje jako nikdy dřív. A díky kvalitě Liebherr si po mnoho let udržuje nízkou spotřebu energie.

Displej Touch & Swipe
Váš Liebherr vás bude poslouchat na pokyn prstu: Díky displeji Touch & Swipe budete svoji chladničku obsluhovat intuitivně a velmi snadno. Funkce jako SuperCool můžete jednoduše vybrat klepnutím a přejetím po barevném displeji. Stejně snadno můžete regulovat teplotu. Co když displej právě neovládáte? Pak vám bude ukazovat aktuální teplotu.

Integrovaný SmartDeviceBox
Váš Liebherr je v kuchyni – ale pokud chcete, může být také kdykoli připojen k internetu. Integrovaný SmartDeviceBox otevírá dveře všem výhodám Smart Home. Jednoduše zastrčte do zásuvky, zapněte a připojte svůj Liebherr k síti přes Wi-Fi.

SoftSystem
Od snídaně až po půlnoční svačinu – existuje mnoho důvodů pro otevření a zavření chladničky. A s vaším spotřebičem Liebherr je to opravdu zábava. Díky SoftSystemu se dvířka chladničky jemně tlumeně a bezpečně, stejně jako příjemně lehce a tiše zavírají. Láhve uložené ve vnitřních dveřích zůstávají bezpečně stát – nic nedrnčí ani se nehýbe.

Matné skleněné desky s ozdobnými lištami z ušlechtilé oceli
Zažijte čirou radost při každém otevření – díky matným skleněným deskám z bezpečnostního skla s nerezovými lištami. Jejich výšku lze pohodlně nastavit jediným pohybem. Díky matnému povrchu budou škrábance na skleněné desce prakticky neviditelné a deska bude vypadat i po mnoha letech velmi kvalitně.
| Kategorie: | Vestavné chladničky monoklimatické |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 9005382254837 |
| ? Energetická třída: | A |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| ? Hloubka (mm): | 560 |
| ? Chytrá domácnost: | Ano |
| ? Modelová řada: | Prime |
| Napětí: | 220-240 V ~ |
| NoFrost beznámrazový systém: | Ne |
| Ovládání: | Dotyk a posunutí |
| Šíře (mm): | 600 |
| Výrobce: | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| ? Výška (mm): | 92 |
| ? Hlučnost (dB(A): | 33 |
| ? Objem celkový (l): | 80 |
| Objem chladícího prostoru (l): | 80 |
| Počet regulovatelných chladicích okruhů: | 1 |
| Porucha: výstražný signál: | optický a akustický |
| Rozsah nastavení teplot: | +2 °C až +9 °C |
| Směr otevírání dveří: | vpravo lze zamenit |
| Spotřeba energie za 24 h: | 0,120 kWh / 24h |
| Technologie čerstvosti: | BioFresh |
| Třída hlučnosti: | B |
| Výrobce: | Liebherr CZ s.r.o,Popůvky u Brna (Vintrovna 216/17, 664 41 Popůvky, |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| E-mail : | info.hau@liebherr.com |
