Liebherr UBCgb 3731 Integrovatelná podstavná nápojová chladnička s 10letou zárukou
Integrovatelná podstavná nápojová chladnička, prosklené dveře, objem 135l, 34dB(A), SuperCool, 1x výsuvný rošt na víno, černé sklo





Police GlassLine
Pokud v chladničce skladujete karafu nebo vysoké nádoby, nemusíte kvůli tomu odstraňovat hned celou skleněnou polici. Proč také? K dispozici je dělitelná skleněná police. Jednoduše zasunete přední polovinu skleněné police pod její zadní polovinu. Dopředu tak můžete postavit větší nádoby a stále budete mít dostatek místa pro další potraviny.

Komfortní nastavení výšky skleněných polic
Chcete dát do chladničky velkou nádobu? Pak si jednoduše upravte výšky skleněných polic. Díky komfortnímu nastavení výšky to lze provést rychle a přesně podle vašich potřeb – dokonce i s potravinami uloženými na deskách.

Filtr s aktivním uhlím FreshAir
Zápach některých potravin není vždy příjemný. Ale pro váš Liebherr to není problém. Díky filtru s aktivním uhlím FreshAir je ve vnitřním prostoru vždy čerstvý vzduch. Filtr je umístěn přímo u proudu vzduchu v tělese ventilátoru a maximálně neutralizuje zápach. Ukazatel vás upozorní na výměnu filtru.

Zámek displeje
Může se snadno stát, že neúmyslně změníte nastavení na chladničce na nápoje. Proto má váš Liebherr zámek displeje. Spolehlivě zabrání neúmyslným změnám nastavení. Zámek displeje můžete samozřejmě také jednoduše deaktivovat, je-li třeba.
| Kategorie: | Vestavné chladničky monoklimatické |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 9005382260616 |
| ? Energetická třída: | B |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| ? Hloubka (mm): | 560 |
| ? Chytrá domácnost: | Ano |
| ? Modelová řada: | Plus |
| Napětí: | 220-240 V ~ |
| NoFrost beznámrazový systém: | Ne |
| Ovládání: | Dotyk |
| Šíře (mm): | 600 |
| Výrobce: | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| ? Výška (mm): | 92 |
| ? Hlučnost (dB(A): | 340 |
| ? Objem celkový (l): | 135 |
| Objem chladícího prostoru (l): | 135 |
| Počet regulovatelných chladicích okruhů: | 1 |
| Porucha: výstražný signál: | optický a akustický |
| Rozsah nastavení teplot: | +2 °C to +14 °C |
| Směr otevírání dveří: | vpravo lze zamenit |
| Spotřeba energie za 24 h: | 0,441 kWh / 24h |
| Výrobce: | Liebherr CZ s.r.o,Popůvky u Brna (Vintrovna 216/17, 664 41 Popůvky, |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| E-mail : | info.hau@liebherr.com |
