Liebherr UORpr 366i VENKOVNÍ Integrovatelná podstavná chladnička s 10letou zárukou
VENKOVNÍ Integrovatelná podstavná chladnička, celoroční provoz (od -10 do + 32°C), příprava pro nábytkový rám, objem 104l, 36dB(A), SuperCool, 2x výsuvná police, SmartDevice





Displej Touch & Swipe
Váš Liebherr vás bude poslouchat na pokyn prstu: Díky displeji Touch & Swipe budete svoji chladničku obsluhovat intuitivně a velmi snadno. Funkce jako SuperCool můžete jednoduše vybrat klepnutím a přejetím po barevném displeji. Stejně snadno můžete regulovat teplotu. Co když displej právě neovládáte? Pak vám bude ukazovat aktuální teplotu.

Integrovaný SmartDeviceBox
Váš Liebherr je v kuchyni – ale pokud chcete, může být také kdykoli připojen k internetu. Integrovaný SmartDeviceBox otevírá dveře všem výhodám Smart Home. Jednoduše zastrčte do zásuvky, zapněte a připojte svůj Liebherr k síti přes Wi-Fi.

Police GlassLine
Pokud v chladničce skladujete karafu nebo vysoké nádoby, nemusíte kvůli tomu odstraňovat hned celou skleněnou polici. Proč také? K dispozici je dělitelná skleněná police. Jednoduše zasunete přední polovinu skleněné police pod její zadní polovinu. Dopředu tak můžete postavit větší nádoby a stále budete mít dostatek místa pro další potraviny.

Komfortní nastavení výšky skleněných polic
Chcete dát do chladničky velkou nádobu? Pak si jednoduše upravte výšky skleněných polic. Díky komfortnímu nastavení výšky to lze provést rychle a přesně podle vašich potřeb – dokonce i s potravinami uloženými na deskách.

Filtr s aktivním uhlím FreshAir
Zápach některých potravin není vždy příjemný. Ale pro váš Liebherr to není problém. Díky filtru s aktivním uhlím FreshAir je ve vnitřním prostoru vždy čerstvý vzduch. Filtr je umístěn přímo u proudu vzduchu v tělese ventilátoru a maximálně neutralizuje zápach. Ukazatel vás upozorní na výměnu filtru.

SoftSystem
Od snídaně až po půlnoční svačinu – existuje mnoho důvodů pro otevření a zavření chladničky. A s vaším spotřebičem Liebherr je to opravdu zábava. Díky SoftSystemu se dvířka chladničky jemně tlumeně a bezpečně, stejně jako příjemně lehce a tiše zavírají. Láhve uložené ve vnitřních dveřích zůstávají bezpečně stát – nic nedrnčí ani se nehýbe.
| Kategorie: | Vestavné chladničky monoklimatické |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 9005382276976 |
| ? Energetická třída: | B |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| ? Hloubka (mm): | 550 |
| ? Chytrá domácnost: | Ano |
| ? Modelová řada: | Prime |
| Napětí: | 220-240 V ~ |
| NoFrost beznámrazový systém: | Ne |
| Ovládání: | Dotyk a posunutí |
| Šíře (mm): | 597 |
| Výrobce: | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| ? Výška (mm): | 880 |
| ? Hlučnost (dB(A): | 36 |
| ? Objem celkový (l): | 104 |
| Objem chladícího prostoru (l): | 104 |
| Počet regulovatelných chladicích okruhů: | 1 |
| Porucha: výstražný signál: | optický a akustický |
| Rozsah nastavení teplot: | +2 °C to +14 °C |
| Směr otevírání dveří: | vpravo lze zamenit |
| Spotřeba energie za 24 h: | 0,539 kWh / 24h |
| Výrobce: | Liebherr CZ s.r.o,Popůvky u Brna (Vintrovna 216/17, 664 41 Popůvky, |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| E-mail : | info.hau@liebherr.com |
