Liebherr IRBAc 5171 - 617 Vestavná monoklimatická chladnička s AutoDoor, BioFresh Profesional a mrazáčkem
Vestavná monoklimatická chladnička s AutoDoor, BioFresh Profesional a mrazáčkem, Pevné dveře, objem 276l (249/27), 33dB(A), HydroBreeze, SuperCool, SmartDevice, panty vlevo





BioFresh Professional
Přihrádka BioFresh Professional dodává potravinám extra čerstvost pro dlouhodobé skladování: Díky funkci HydroBreeze pokryje ovoce a zeleninu jako ochranný povlak studená mlha. V kombinaci s teplotou lehce nad 0 °C a vysokou vlhkostí se zde ovoce a zelenina bez obalu cítí skutečně dobře.

BioFresh s HydroBreeze
Chtěli byste chladit ovoce a zeleninu jako profesionálové? HydroBreeze vás nadchne: Studená mlha v kombinaci s teplotou v přihrádce těsně nad 0 °C potraviny mimořádně povzbudí a jsou pak déle trvanlivé. A mlha vytváří vizuální wow efekt. HydroBreeze se aktivuje každých 90 minut na 4 sekundy a při otevření dveří na 8 sekund.

Přihrádka na ovoce a zeleninu
Křupavý salát nebo jahody: Nejcitlivější potraviny si zaslouží zvláštní místo, aby zůstaly déle čerstvé: Přihrádky BioFresh. V přihrádce na ovoce a zeleninu se teplota blíží 0 °C. V kombinaci s vlhkostí vzduchu, která v této přihrádce převládá, a díky jejímu těsnému uzavření je zde nebalenému ovoci a zelenině obzvláště dobře. Nemusíte nic nastavovat.

AutoDoor
Váš spotřebič Liebherr Vám ponechá volnou ruku: Díky systému AutoDoor můžete otevírat poklepáním nebo hlasovým příkazem. Je tak první chladničkou na světě, která se plně automaticky otevírá a zavírá – dokonalost kuchyně bez úchytů. Rychlost a úhel otevření a také dobu do jejího zavření si zvolíte sami. A v případě potřeby můžete stejně snadno otevírat a zavírat rukou nebo pomocí chytrého telefonu.

Integrovaný SmartDeviceBox
Váš Liebherr je v kuchyni – ale pokud chcete, může být také kdykoli na internetu: Integrovaný SmartDeviceBox otevírá dveře všem výhodám Smart Home. Jednoduše zastrčte do zásuvky, zapněte a připojte svůj Liebherr k síti přes WLAN.

Osvětlení pro příjemnou atmosféru
Světlo vytváří speciální designové akcenty – i ve vaší chladničce: pomocí našeho osvětlení pro příjemnou atmosféru. Obvodové osvětlení vytváří v interiéru jedinečné akcenty. A společně se zadní stěnou v designu SmartSteel a vysoce lesklým černým ventilátorem vytváří prostředí s jedinečnou atmosférou.
| Kategorie: | Vestavné chladničky monoklimatické |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 4016803114598 |
| ? Energetická třída: | C |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| ? Hloubka (mm): | 544 |
| ? Chytrá domácnost: | Ano |
| Klimatická třída: | SN-T |
| ? Modelová řada: | Peak |
| Napětí: | 220-240 V ~ |
| NoFrost beznámrazový systém: | Ne |
| Ovládání: | 2,4“ TFT displej barevný, displej Touch & Swipe, Dotyk a posunutí |
| Šíře (mm): | 559 |
| Výrobce: | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| ? Výška (mm): | 1770 |
| ? Hlučnost (dB(A): | 33 |
| ? Objem celkový (l): | 276 |
| Objem chladícího prostoru (l): | 249 |
| Objem mrazícího prostoru (l): | 27 |
| Rozsah nastavení teplot: | +3 °C až +9 °C |
| Směr otevírání dveří: | Vpravo, změna strany: možné pouze prostřednictvím zákaznického servisu |
| Spotřeba energie za 24 h: | 0,358 kWh / 24h |
| Technologie čerstvosti: | BioFresh Profesional |
| Třída hlučnosti: | B |
| Výrobce: | Liebherr CZ s.r.o,Popůvky u Brna (Vintrovna 216/17, 664 41 Popůvky, |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| E-mail : | info.hau@liebherr.com |
