Liebherr IRBbi 4170 vestavná monoklimatická chladnička s 10letou zárukou
Vestavná monoklimatická chladnička s BioFresh Profesional, Pevné dveře, objem 191l, 29dB(A), HydroBreeze, SuperCool, SmartDevice





BioFresh Professional
Přihrádka BioFresh Professional dodává potravinám extra čerstvost pro dlouhodobé skladování: Díky funkci HydroBreeze pokryje ovoce a zeleninu jako ochranný povlak studená mlha. V kombinaci s teplotou lehce nad 0 °C a vysokou vlhkostí se zde ovoce a zelenina bez obalu cítí skutečně dobře.

BioFresh s HydroBreeze
Chtěli byste chladit ovoce a zeleninu jako profesionálové? HydroBreeze vás nadchne: Studená mlha v kombinaci s teplotou v přihrádce těsně nad 0 °C potraviny mimořádně povzbudí a jsou pak déle trvanlivé. A mlha vytváří vizuální wow efekt. HydroBreeze se aktivuje každých 90 minut na 4 sekundy a při otevření dveří na 8 sekund.

Přihrádka na ovoce a zeleninu
Křupavý salát nebo jahody: Nejcitlivější potraviny si zaslouží zvláštní místo, aby zůstaly déle čerstvé: Přihrádky BioFresh. V přihrádce na ovoce a zeleninu se teplota blíží 0 °C. V kombinaci s vlhkostí vzduchu, která v této přihrádce převládá, a díky jejímu těsnému uzavření je zde nebalenému ovoci a zelenině obzvláště dobře. Nemusíte nic nastavovat.

Integrovaný SmartDeviceBox
Váš Liebherr je v kuchyni – ale pokud chcete, může být také kdykoli na internetu: Integrovaný SmartDeviceBox otevírá dveře všem výhodám Smart Home. Jednoduše zastrčte do zásuvky, zapněte a připojte svůj Liebherr k síti přes WLAN.

Osvětlení pro příjemnou atmosféru
Světlo vytváří speciální designové akcenty – i ve vaší chladničce: pomocí našeho osvětlení pro příjemnou atmosféru. Obvodové osvětlení vytváří v interiéru jedinečné akcenty. A společně se zadní stěnou v designu SmartSteel a vysoce lesklým černým ventilátorem vytváří prostředí s jedinečnou atmosférou.

LightTower
Optimálně osvětlený vnitřní prostor vás potěší: Světla LightTower ukáží potraviny v tom nejlepším světle a jsou umístěna tak, aby osvětlila vždy celou plochu vaší plné chladničky. Jelikož jsou světla LightTower integrována do bočních stěn, zůstane navíc dostatek prostoru pro vaše potraviny.
| Kategorie: | Vestavné chladničky monoklimatické |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 4016803113393 |
| ? Energetická třída: | B |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| ? Hloubka (mm): | 546 |
| ? Chytrá domácnost: | Ano |
| Klimatická třída: | SN-T |
| ? Modelová řada: | Peak |
| Napětí: | 220-240 V ~ |
| NoFrost beznámrazový systém: | Ne |
| Ovládání: | Dotyk a posunutí |
| Šíře (mm): | 559 |
| Výrobce: | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| ? Výška (mm): | 1218 |
| ? Hlučnost (dB(A): | 29 |
| ? Objem celkový (l): | 191 |
| Objem chladícího prostoru (l): | 191 |
| Počet regulovatelných chladicích okruhů: | 1 |
| Směr otevírání dveří: | vpravo lze zamenit |
| Spotřeba energie za 24 h: | 0,197 kWh / 24h |
| Technologie čerstvosti: | BioFresh Profesional |
| Třída hlučnosti: | A |
| Výrobce: | Liebherr CZ s.r.o,Popůvky u Brna (Vintrovna 216/17, 664 41 Popůvky, |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Německo |
| E-mail : | info.hau@liebherr.com |
